+370 690 12357

info@teimonta.lt

Raudondvario pl. 150, Kaunas

Apie mus

Į ateitį orientuoti sprendimai

Vedami pagrindinės vertybės – teisingo požiūrio į montavimo darbų kokybę – 2018 metais subūrėme pirmą profesionalių montuotojų komandą TEIMONTA

Besispecializuojančią kokybiškame, plataus spektro statybos darbų atlikime. Sunkiai dirbdami tam, kad pateisintume net ir reikliausių užsakovų lūkesčius bei užtikrintume aukščiausios kokybės montavimo darbų atlikimą per trumpiausią įmanomą laiką, į savo komandą priėmėme ne vieną, bendromis vertybėmis besivadovaujantį specialistą. Todėl šiandien galime pasigirti net septyniomis profesionaliomis montuotojų komandomis, dirbančiomis tiek su standartiniais, tiek su specialios patirties ir įgūdžių reikalaujančiais montavimo projektais.

Mūsų tikslas – savo klientams pasiūlyti inovatyvius, į ateitį orientuotus sprendimus, leidžiančius užsitikrinti dar didesnį gyvenimo komfortą ir draugiškumą aplinkai. Tik kokybiškai įgyvendinti, ilgus metus tarnaujantys projektai leidžia prisidėti prie tvarumo, o aplinkai draugiškesni sprendimai – prie bendros mūsų aplinkos gerovės.

Ilgametės patirties dėka, ypač gerai išmanome tiek techninius, tiek biurokratinius statybų projektų niuansus bei dirbame tik su aukščiausio lygio gamintojų produkcija. Žinome, koks svarbu individualus dėmesys yra kiekvieno mūsų įgyvendinamo projekto kokybei bei ilgaamžiškumui, todėl ne tik subūrėme daugybę, konkrečiose srityse besispecializuojančių profesionalų, bet ir ribojame įmonės TEIMONTA apsiimamų projektų skaičių. Nuolat bendraujame su kiekvienu mūsų paslaugų užsakovu, tam, kad geriau suprastume visus savo kliento lūkesčius ir galėtume visapusiškai išpildyti kiekvieną pradėtą projektą.

Savo komandose turėdami gausų būrį įvairių statybos sričių profesionalų, esame tikri dėl savo atliekamų montavimo darbų kokybės. Teisingas ir profesionalus požiūris į kiekvieną darbų etapą leidžia mūsų komandoms pasiekt aukščiausių rezultatų – nepriekaištingą sumontuotos įrangos funkcionalumą ir efektyvumą, tylų veikimą bei ilgaamžiškumą.

Ne vienerius metus besispecializuodami plačiame statybų sektoriuje, TEIMONTA klientams šiandien galime pasiūlyti šilumos siurblių, rekuperacijos sistemų bei kondicionierių montavimą, įskaitant profesionalią konsultaciją įrangos klausimais ir kokybiško projekto parengimą. Atliekame ir fasado apdailos įrengimą bei gipso kartono montavimą, užtikrinančius geriausias pastatų savybes, ekonomiškumą bei ilgaamžiškumą.

Susisiekite su mumis šiandien! Pritaikydami visą sukauptą patirtį ir specializuotas žinias suteiksime profesionalią konsultaciją visais montavimo darbų klausimais bei pasiūlysime geriausią, individualius lūkesčius atitinkantį sprendimą jūsų projektui.