+370 690 12357

info@teimonta.lt

Raudondvario pl. 150, Kaunas

Kondicionierių montavimas

Laikais, kai namuose praleidžiame itin daug laiko, komfortabili patalpų oro temperatūra tapo svarbesnė nei bet kada anksčiau. Siūlome profesionalų oro kondicionierių montavimą gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms, įskaitant sienines split sistemas ir palubines kondicionavimo sistemas. Esant poreikiui, suteiksime profesionalią konsultaciją ir padėsime išsirinkti geriausią kondicionavimo prietaisą jūsų individualiam būstui.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą per vieną darbo dieną.

Atsižvelgiant į tai, kad kondicionieriu montavimas patalpose atliekamas siekiant užtikrinti efektyvų patalpų vėsinimą, renkantis kondicionavimo sistemą šiai savybei derėtų skirti ypatingą dėmesį. Ilgus metus kondicionierių įrengime besispecializuojanti mūsų komanda pirmiausiai rekomenduoja gerai įvertinti prietaiso galingumo parametrus.

Patalpų vėdinimo proceso metu lauke esančio kompresoriaus pagalba freonas, dar vadinamas šaltnešiu, cirkuliuoja tarp vidinių ir išorinių vamzdynų, tokiu būdu šaldydamas į patalpas patenkantį orą. Kondicionieriaus prietaiso galingumas šiuo atveju vaidina ypač svarbų vaidmenį – nuo jo tiesiogiai priklauso prietaiso veikimo efektyvumas – kaip greitai oras sušals ar, esant poreikiui, sušils. Renkantis kondicionavimo sistemą savo būstui reikėtų gerai įvertinti ir tai, kokio dydžio patalpos bus vėsinamos ar šildomos, bei, kiek žmonių tomis patalpomis naudosis. Svarbu pabrėžti, kad kondicionieriaus galingumas standartiškai matuojamas kW ir yra vienas pagrindinių kriterijų, leidžiantis daugiau sužinoti apie prietaiso kokybę. Tik tokiu būdu įsigysite pakankamai efektyvų kondicionierių konkrečių patalpų šildymui ar vėsinimui.

Nuo patalpų dydžio bei išplanavimo dažniausiai priklauso ir pačios kondicionavimo sistemos pasirinkimas pagal priimtiną tvirtinimo būdą.

Didžiosios dalies kondicionieriu montavimas gali būtu atliekamas ortakiuose [ortakiniai arba kanaliniai kondicionieriai], lubose [pajėgūs kasetiniai oro kondicionieriai], prie lubų [lubiniai kondicionieriai] ir sieniniai [tvirtinami prie sienos]. Tiesa. svarbu paminėti, jog oro kondicionieriai taip pat gali būti ir pastatomi/mobilūs, suteikiant galimybę patalpose keisti jų vietą pagal poreikį.

Kondicionierių montavimas

Priklausomai nuo kondicionieriaus gamintojo bei tipo, prietaisai gali skirtis ne tik tokiomis techninėmis savybėms, kaip galingumas, bet ir išorinio bei vidinio blokų triukšmo lygiu. Pastarasis turi ypač didelę įtaką gyvenimo komfortui, net jei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kitaip. Kondicionavimo sistemos skiriasi ir kompresoriaus tipu – įprastas oro kondicionierius dirba pagal ON/OFF principą – pasiekęs nustatytą temperatūra išsijungia ir vėl įsijungia, kai temperatūra patalpoje yra aukštesnė negu nustatyta. Tačiau rinkoje šiuo metu plačiai prieinami ir inverteriniai kondicionieriai, tolygiai keičiantys savo galingumą – jį didindami tais atvejais, kai reikia pasiekti konkrečią temperatūrą, ir mažindami, kai temperatūrą norima tik palaikyti. Tokios technologijos dėka, invertoriniai kondicionieriai ženkliai taupo ir elektros energiją bei dirba kur kas tyliau už įprastus, ON/OFF rėžimu veikiančius prietaisus.

Bene pagrindinė priežastis, kodėl patalpų temperatūros reguliavimui nusprendžiama įsirengti kondicionierius – jų universalumas. Kondicionieriu montavimas mažesnėse patalpose leidžia užtikrinti ne tik efektyvų patalpų vėsinimą, bet ir pakankamą šildymą, todėl nebūtina rūpintis papildoma šildymo sistema.

Antra, kondicionieriu montavimas naujuose pastatuose vis dažniau pasirenkamas dėl prietaiso inovatyvumo – galimybės savaime, pagal poreikį reguliuoti galingumą, tokiu būdu taupant elektros energijos sąskaitas, tačiau neatsisakant komfortabilios patalpų temperatūro

Svarbu paminėti ir tai, jog universalumu pasižyminčios kondicionavimo sistemos šiais laikais yra nesunkiai pritaikomos ir bet kokio stiliaus interjere – galima rinktis iš daugybės skirtingo dizainų ir tvirtinimo būdų.

Tiesa, nors šiuolaikiniai, modernūs kondicionierius reikalauja gana paprastos priežiūros, kondicionieriu montavimas privalo būti atliekamas itin kruopščiai ir tiksliai. Tik kokybiškai atliktas kondicionieriu montavimas ir sureguliavimas leis užtikrinti maksimaliai efektyvų prietaiso veikimą jūsų patalpose. Taigi, susisiekite su mūsų specialistais dar šiandien ir maksimaliu prietaisų efektyvumu bei komfortabilia temperatūra džiaukitės ilgus metus.