+370 690 12357

info@teimonta.lt

Raudondvario pl. 150, Kaunas

Šilumos siurblių montavimas

Gamtai draugiškesni ir efektyvesni šildymo sprendimai – mūsų ateitis, todėl jau dabar siūlome rinktis inovatyvų šildymo būdą – oras-vanduo ir oras-oras šilumos siurblius. Nuolatinis domėjimasis ir didelė mūsų komandos praktika šių sistemų įrengime, savo klientams leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės šilumos siurblių įrengimo, derinimo ir paleidimo darbus. Šilumos siurblių oras-oras bei oras vanduo montavimas – ne vienintelis žingsnis siekiant įsirengti maksimaliai efektyvią ir gamtai draugiškesnę šildymo sistemą. Ne mažiau efektyvumas priklauso ir nuo pačios šildymo sistemos kokybės, todėl savo klientams taip pat siūlome ir konsultacijas įrangos pasirinkimo klausimais.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą per vieną darbo dieną.

Verta žinoti, jog tiek oras-oras, tiek oras-vanduo šildymo procesai pradedami dar lauko bloke – įrenginyje, sumontuojamame šalia jūsų namų. Tik sušildžius oras minėtame įrenginyje, šis vėliau yra perduodamas į vidinį bloką, įrengtą patalpose. Abiejų sistemų atvejais iš lauko paimamas oras ventiliatorių pagalba keliauja į šilumokaitį, kuriame yra sušildomas specialiomis freono dujomis – freonas spaudžiamas specialiu kompresoriumi tol, kol pradeda garuoti, o tuomet išgarinto freono temperatūra pakeliama iki mums reikiamos.

Esminis šildymo sistemų skirtumas, dėl kurio skiriasi ir sistemų oras-oras bei oras vanduo montavimas, yra tai, kaip sistemos šilumą išnešioja po gyvenamąsias patalpas. Oras-oras sistemos atveju, tai daroma oro pagalba, šilto oro padavimo prietaisus montuojant tiesiai ant patalpų sienų. Sistemos oras-vanduo atveju šiluma yra išnešiojama vandens pagalba, o dažniausiai jos perteikimui naudojama sistema – namuose įrengtas grindinis šildymas.

Grindinio šildymo atveju, patalpų šildymo ir vėsinimo sistema yra integruojama į grindų konstrukciją bei tiesiogiai prijungiama prie šilumos šaltinio ir temperatūros reguliavimo įrangos.

Galimi du pagrindiniai būdai, kuriais atliekamas grindinio šildymo oras vanduo montavimas: sausas grindinio šildymo montavimas, kai vamzdynai integruojami į grindų konstrukciją, ir šlapias, kai vamzdynai užpilami betono sluoksniu. Didelis grindinio šildymo privalumas yra iš tai jog šis veikia dideliu plotu, todėl, lyginant su radiatorių sistema, šilumos paskirstymas tampa kol kas tolygesnis. Vis dėlto, svarbu paminėti tai, jog senesnės statybos namuose šilumos paskirstymui vis dar neretai naudojama radiatorių sistema.

Šilumos siurblių montavimas

Egzistuoja ne viena priežastis, kodėl šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo yra laikomi bene geriausiu šildymo sistemos pasirinkimu šiuolaikiniam būstui. Viena pagrindinių – šių sistemų ekonomiškumas ir itin paprastas jų veikimo principas. Šilumą į patalpas atidavęs ir atšalęs freonas vėl sugrįžta į lauke esantį šilumokaitį, todėl oro sušildymo procesas gali būti pradedamas iš naujo. Dėl šios priežasties, lyginant su kitais, panašiu principu šilumą gaminančiais įrenginiais, tokių sistemų instaliacija atsiperka per ypač trumpą laiką.

Verta paminėti ir tai, jog ganėtinai paprastas šilumos siurblių įrengimas taip pat sutaupo ne mažai išlaidų. Atsižvelgiant į tai, kad sistemos veikimas – itin paprastas, tai turi įtakos ir pačios šilumos siurblių sistemos sudėtingumui – dėl paprasto mechanizmo įrengimo, ją sumontuoti paprasta, o gedimus pašalinti itin lengva. Tai tiesiogiai atsiliepia ne tik šilumos siurblių montavimo kaštams, bet ir sistemos patvarumui bei ilgalaikiškumui.

Ne mažiau svarbiu argumentu rinktis tokio tipo sistemą šiais laikais įvardijamas ir šilumos siurblių ekologiškumas. Šilumos gamybos metu į aplinką nėra išskiriamas CO2, o šilumos gamybos procese naudojamos ir optimalios elektros sąnaudos. Dėl šios priežasties, pasirinkę šių tipų šilumos siurblius, tiesiogiai prisidedate prie gamtos tausojimo.

Nepaisant ganėtinai paprastos šilumos siurblių konstrukcijos, tiek sistemos oras-oras, tiek oras vanduo montavimas yra specialios kompetencijos reikalaujantis darbas, todėl rekomenduojama jį patikėti profesionalams. Tik pasirinkus aukščiausios kokybės, jūsų konkretaus pastato atveju tinkamą įrenginį bei darbus atlikus kokybiškai, galima tikėtis maksimaliai efektyvios pastato eksploatacijos mažiausiomis energijos sąnaudomis.

Susisiekite su mumis dar šiandien ir gaukite profesionalią, ilgametę patirtį turinčių specialistų konsultaciją šilumos siurblių įsigijimo bei montavimo klausimais bei susitarkite dėl greito darbų atlikimo.