+370 690 12357

info@teimonta.lt

Raudondvario pl. 150, Kaunas

Rekuperacijos montavimas

Ieškantiems maksimalaus efektyvumo ir norintiems namuose kvėpuoti ypač kokybiškai išvalytu oru, siūlome profesionalų vėdinimo sistemų su rekuperatoriais įrengimą. Atsižvelgiant į tai, jog rekuperacijos montavimas – neįsivaizduojamas be kokybiško rekuperatoriaus ir pačios vėdinimo sistemos pasirinkimo, savo klientams siūlome ir daugiau paslaugų. Padedame išsirinkti aukščiausios kokybės, konkrečioms patalpoms tinkamą prietaisą ir atliekame oro srautų balansavimo darbus, integruodami aukščiausios kokybės lanksčias ortakių sistemas.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą per vieną darbo dieną.

Egzistuojant ypač didelei rekuperacinių sistemų pasiūlai, išsirinkti konkrečioms patalpoms tinkamą, aukščiausios kokybės prietaisą – ypač svarbu. Nors vis dar ne retai sutaupyti stengiamasi renkantis pigesnę rekuperacinę sistemą, specialistų teigimu, kokybiškas ir iš tiesų efektyvus prietaisas negali būti pigus. Todėl sistemos ekonomiškumo ir finansinio naudingumo vertėtų tikėtis sumažinant eksploatacijos sąnaudas, o ne įsigyjant pigų įrenginį.

Renkantis rekuperacinę sistemą savo būstui, visų pirma, dėmesį rekomenduojama skirti šios sistemos efektyvumui. Remiantis bendra statistika, kokybiškos vėdinimo sistemos leidžia susigrąžinti net iki 93 % išeinančio oro šilumos bei pasižymi drėgmės grąžinimo funkcija. Šios savybės ne tik leidžia užsitikrinti mažesnes šildymo sąnaudas ir palaikyti optimalią patalpų drėgmę, bet ir ne mažai pasako apie paties prietaiso kokybę.

Rekomenduojame šiuos entalpinius rekuperatorius:

Renkantis rekuperacinę sistemą, dėmesį rekomenduojame atkreipti ir į tokios sistemos valdymo galimybes. Tai – ypač svarbu norint visiškai optimizuoti elektros sąnaudas, kartu užtikrinant ir jums priimtiniausią mikroklimatą.

Ne mažesnę įtaką sąnaudoms bei oro kokybei turi ir pasirinkti, įrenginyje sumontuoti oro filtrai. Tik aukščiausios kokybės oro filtrai iš lauko į patalpas patenkantį orą išvalo nuo smulkiausių dalelių, kurios daro neigiamą įtaką oro kokybei. Dar vienas, tačiau nuolatiniam vėdinimo sistemos naudojimui ypač svarbus dalykas – jos veikimo garsas. Kaip rodo praktika, renkantis vėdinimo sistemą bene daugiausiai dėmesio skiriama tokioms savybėms, kaip prietaiso ekonomiškumas ir efektyvumas. Vis dėlto – tai nėra vienintelės svarbios rekuperacinės sistemos savybės. Didelis vėdinimo sistemos skleidžiamas garsas ne tik daug pasako apie pačios sistemos kokybę, bet ir tampa bene dažniausia priežastimi, kodėl įrengtą vėdinimo sistemą nustojama naudoti.

Rekuperacijos montavimas

Vienas svarbiausių bruožų, kuriais privalo pasižymėti profesionalios oro vėdinimo sistemos – kokybiška ortakių sistemą. Nuo jos priklauso tiek rekuperacinės sistemos skleidžiamas garsas, tiek paduodamo, naujo oro švarumas bei rekuperacinės sistemos efektyvumas. Šiuo metu, dėl išskirtinai naudingų savo savybių, rinkoje itin didele paklausa pasižymi vėdinimo sistemos su lanksčia ortakių sistema. Tokia sistema susideda iš dviejų pagrindinių kolektorių, į kuriuos sueina oro šalinimo ir oro tiekimo ortakiai.

Priešingai nei įsirengus decentralizuotą sistemą, lanksti ortakių sistema visose pastato patalpose leidžia oro tiekimą ir šalinimą užtikrinti centriniu oro paskirstymo įrenginiu ir viena ortakių sistema. Tai vėdinimo sistemai leidžia generuoti gerokai didesnius oro srautus, ji veikia tyliau ir gali užtikrinti didesnę šilumos grąžą, kuri tampa itin reikšminga kalbant apie energijos sąnaudas žiemą. Svarbu paminėti ir tai, jog lanksti ortakių sistema pasižymi galimybe montuojamus ortakius išlankstyti, o tai leidžia sutaupyti itin daug vietos. Šio tipo ortakių sistema taip pat gali atlaikyti gana dideles apkrovas, todėl gali būti montuojama net po lubomis arba grindimis.

Specialistų teigimu, rekuperacijos montavimas, kaip ir projektavimas, turėtų būti atliekamai tik šiuos darbus puikiai išmanančių specialistų, nes tik tokiu būdu galima užsitikrinti maksimalų prietaiso efektyvumą. Jie ne tik tinkamai apskaičiuoja vėdinimo sistemoje judančio oro kiekius, srautus, oro judėjimą konkrečiose patalpose, atstumus tarp oro paėmimo ir šalinimo angų, ortakių skersmenį, atlieka skaičiavimus, bet ir nurodo reikalingą rekuperatoriaus galią, todėl prietaisą savo būstui išsirinkti tampa gerokai lengviau.

Laikais, kai patalpose praleidžiame ypač daug laiko, įsirengti vėdinimo sistemą su rekuperacija ir užsitikrinti švarų patalpų orą – ypač svarbu. Rekuperacijos montavimas išsprendžianti sandaraus namo vėdinimo problemas ir leidžianti dar kartą panaudoti iki 95% šilumos, o tai suteikia galimybę gerokai sumažinti šildymo sąskaitas šaltuoju metų laiku.

Remiantis specialistų rekomendacijomis, optimali namų patalpų drėgmė turėtų siekti nuo 45 iki 60 procentų, tačiau ją užtikrinti, o svarbiausia – išlaikyti gyvenamosiose patalpose yra ypač sunku. Nusprendę pasirinkti rekuperacinę sistemą su entalpijos funkcija, džiaugsitės ir itin komfortabilia patalpų drėgme, kuri svarbi kiekvieno mūsų gerai savijautai ir produktyvumui.

Turite klausimų apie rekuperacines sistemas? Norite užsitikrinti, kad rekuperacijos montavimas jūsų patalpose bus atliktas tinkamai? Susisiekite su mūsų specialistais dar šiandien ir užsiregistruokite konsultacijai.